Oferujemy nowe apartamenty z ogródkiem w Markach – to mieszkania deweloperskie z dwiema łazienkami i tarasem, a także prywatną strefą zieloną. Każde z mieszkań wyposażyliśmy w tynki akrylowe, ogrzewanie podłogowe, okna PCV o podwyższonej odporności na włamanie oraz wszystkie niezbędne instalacje. Zadbaliśmy też o miejsca parkingowe dla wszystkich lokali oraz o uporządkowanie terenu wokół budynków. Powierzchnia użytkowa mieszkań z inwestycji przy ul. Odrowąża w Markach wynosi od 60 m2 do 127 m2. Proponowane przez nas nowe mieszkania wykańczamy w standardzie pod klucz. Lokale 4 i 5-pokojowe są wyposażone w dwie łazienki, kuchnię, przedpokój i balkon lub taras. W lokalach 3-pokojowych klient ma do dyspozycji jedną łazienkę.

Dlaczego warto wybrać nasze apartamenty z ogródkiem?

Naszym klientom proponujemy wyłącznie komfortowe i nowoczesne apartamenty z ogródkiem zlokalizowane w spokojnych dzielnicach Marek. Podczas realizacji inwestycji zadbaliśmy o wysoki standard nieruchomości i jakość m.in. stolarki okiennej i drzwiowej. Korzystaliśmy ze sprawdzonych materiałów, tak aby zagwarantować trwałość i wytrzymałość wszystkich komponentów. Naszym celem było stworzenie estetycznych, energooszczędnych apartamentów o ciekawej architekturze.

Stale realizujemy mieszkaniowe inwestycje na terenie Marek. Oferujemy klientom nowoczesne apartamenty z dostępem do zieleni, estetycznym otoczeniem, wykończone z dbałością o każdy detal. Zachęcamy do zapoznania się z inwestycjami na osiedlu Wesoła oraz przy ulicy Jasińskiego, a także do bieżącego śledzenia strony. Prężnie działamy i planujemy budowę następnych nieruchomości.