Proponujemy komfortowe, w wysokim standardzie mieszkania z ogródkiem w Markach. Oferowane przez nas nieruchomości zlokalizowane są na zamkniętych osiedlach w spokojnych i urokliwych częściach miasta z dostępem do wszystkich walorów infrastruktury. Mieszkania z ogródkiem to możliwość życia w mieście z jednoczesnym dostępem do własnej, prywatnej zieleni. Funkcjonowanie w takich nieruchomościach pozwala na codzienny relaks na świeżym powietrzu, nadal przebywając na swoim terenie.

Jeśli więc szukasz przytulnego mieszkania lub nowego apartamentu z ogródkiem, które umożliwi korzystanie z dóbr, jakie daje miasto oraz pozwoli na uzyskanie w ciągu dnia ciszy i spokoju, zachęcamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami.

Dla kogo odpowiednie będą mieszkania z ogródkiem?

Dostępne w naszej ofercie mieszkania z ogródkiem to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Własne miejsce do zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu to marzenie wielu rodziców. Zielony teren przydomowy to doskonałe otoczenie do organizacji rodzinnych przyjęć. Zamknięty ogródek zapewnia również bezpieczeństwo. Nie da się ukryć, że na mieszkania z ogródkiem najczęściej decydują się osoby, które przez całe swoje życie mieszkały w bloku i marzą o dostępie do własnej, zielonej trawy.

Nieruchomości z dostępem do ogrodu lub tarasu to swojego rodzaju kompromis między posiadaniem domu jednorodzinnego, a mieszkania na zamkniętym osiedlu w mieście. Wszystkich zainteresowanych takim rozwiązaniem zachęcamy do telefonicznego, osobistego lub e-mailowego kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.