Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań bezczynszowych w Markach. Oddajemy do dyspozycji nowoczesne nieruchomości na osiedlach zamkniętych. Jako doświadczony deweloper zadbaliśmy o wybudowanie inwestycji w pożądanych obecnie lokalizacjach. Nasi klienci zdecydowani na zakup bezczynszowych mieszkań mają zagwarantowane nieruchomości gotowe do wykończenia według własnego gustu i potrzeb.

Zakup nowoczesnego, komfortowego mieszkania bezczynszowego nie wiąże się z obowiązkiem comiesięcznego opłacania czynszu administracyjnego. To Ty jako właściciel decydujesz o kluczowych sprawach związanych z miejscem zamieszkania oraz o poszczególnych wydatkach. Jeśli więc szukasz oszczędności i marzysz m.in. o mieszkaniu z ogródkiem nieruchomość bezczynszowa będzie idealnym rozwiązaniem.

Jakie bezczynszowe mieszkania w Markach oferujemy?

Podczas projektowania nowych osiedli z mieszkaniami bezczynszowymi w Markach zadbaliśmy o to, by nieruchomości były komfortowe i wygodne dla przyszłych użytkowników. W efekcie czego wybierając nowe mieszkanie w Markach, możesz liczyć na przyjazną okolicę zagospodarowaną w taki sposób, by sprzyjała rekreacji i wypoczynkowi, ale także spełniała inne potrzeby, takie jak parkowanie samochodu czy bezpieczny chodnik. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem powierzchni naszej nowej inwestycji na rok 2020 zlokalizowanej przy ulicy Odrowąża w Markach, a także mieszkaniami na Osiedlu Wesoła czy przy ulicy Jasińskiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Chętnie odpowiemy na pytania i przedstawimy naszą aktualną ofertę.