PK Dewelopment ma na koncie już kilka inwestycji budowlanych. Realizujemy je z pełnym zaangażowaniem, z dbałością o wysoką jakość wykonania, terminowość i spełnianie oczekiwań klientów. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu oraz doskonałego standardu realizowanych projektów są nowe osiedla w Markach. Stanowią one kwintesencję nowatorskiego podejścia do budownictwa mieszkaniowego, jakie preferujemy. Pokazują też, jakie stosujemy rozwiązania technologiczne i jak różnorodna jest oferta lokali mieszkalnych.

Nasze realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami, jakie są owocem naszej pracy. Prezentujemy nowe osiedle mieszkaniowe przy ulicy Zagłoby, na którym znalazły się bezczynszowe mieszkania o standardzie apartamentów, ulokowane w nowoczesnych budynkach. 16 apartamentów o powierzchni od 40,81m2 do 79,46m2 wyposażyliśmy w udogodnienia takie jak energooszczędny dwufunkcyjny piec gazowy, ogrzewanie podłogowe, grzejnik łazienkowy, domofon z osprzętem, stolarka okienna i drzwiowa o podwyższonej odporności na włamania oraz przesuwne drzwi balkonowe.

Druga naszą inwestycją są segmenty przy ulicy Wilczej róg Jasińskiego. We wszystkich nowych osiedlach domy budowane z cegły ceramicznej Wineberger są ocielone styropianem i wyposażone w podstawowe instalacje. Nowe osiedla są też uporządkowane, wyposażone w utwardzane ścieżki i ogródki i zasianą trawą.

ul. Odrowąża Marki

MIESZKANIA W MARKACH – ODROWĄŻA

Apartamenty Zagłoby Marki

Zaglobyw 6 1024x800

ul. Wilcza róg Jasińskiego Marki

Slider 6 1024x576

Serdecznie zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszych bliźniakach przy ulicy Jasińskiego w Markach! To kompleks, na który składają się cztery budynki dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, znajdującej się w pobliżu jednej z najlepszych szkół w Mazowieckim, a także pięknego i czystego parku, zadbanego orlika czy popularnego przedszkola. Każdy z bliźniaków posiada prywatny taras, na którym możliwe jest zagospodarowanie zarówno strefy rekreacyjnej, jak i odpoczynkowej. Oferujemy domki z wszystkimi mediami, takimi jak gaz, woda czy prąd. Poznaj szczegóły naszej inwestycji i ciesz się z doskonałego obiektu nieopodal stolicy. Informujemy, że mieszkania zlokalizowane są nieopodal jednej z naszych kluczowych inwestycji, jaką jest Osiedle Wesoła w Markach. W dalszym ciągu masz szansę na rewelacyjny zakup – zostało nam bowiem kilka apartamentów. Czekamy na Ciebie!

Park Jasińskiego w Markach

Każde z mieszkań w Parku Jasińskiego jest bezczynszowe i energooszczędne. Posiada przypisane miejsce parkingowe, a także prywatny taras o powierzchni zależnej od konkretnego obiektu. Część z bliźniaków ma także własny ogródek, w którym nie tylko posadzisz ulubione rośliny, ale także przygotowujesz kącik grillowy, zabawowy dla dzieci czy odpoczynkowy dla siebie i bliskich. Część mieszkań na piętrze jest dwupoziomowych, a ich metraż wynosi nawet 125,85m2. Inwestycja jest już zakończona, odebrana i zostało kilka ostatnich apartamentów!

Tabela Lokali m2

Lokal Metraż
A1 64,61 m²
A2 125,85 m²
B1 52,53 m²
B2 111,35 m²
C1 52,53 m²
C2 111,35 m²
D1 64,61 m²
D2 125,85 m²