PK Dewelopment ma na koncie już kilka inwestycji budowlanych. Realizujemy je z pełnym zaangażowaniem, z dbałością o wysoką jakość wykonania, terminowość i spełnianie oczekiwań klientów. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu oraz doskonałego standardu realizowanych projektów są nowe osiedla w Markach. Stanowią one kwintesencję nowatorskiego podejścia do budownictwa mieszkaniowego, jakie preferujemy. Pokazują też, jakie stosujemy rozwiązania technologiczne i jak różnorodna jest oferta lokali mieszkalnych.

Nasze realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami, jakie są owocem naszej pracy. Prezentujemy nowe osiedle mieszkaniowe przy ulicy Zagłoby, na którym znalazły się bezczynszowe mieszkania o standardzie apartamentów, ulokowane w nowoczesnych budynkach. 16 apartamentów o powierzchni od 40,81m2 do 79,46m2 wyposażyliśmy w udogodnienia takie jak energooszczędny dwufunkcyjny piec gazowy, ogrzewanie podłogowe, grzejnik łazienkowy, domofon z osprzętem, stolarka okienna i drzwiowa o podwyższonej odporności na włamania oraz przesuwne drzwi balkonowe.

Druga naszą inwestycją są segmenty przy ulicy Wilczej róg Jasińskiego. We wszystkich nowych osiedlach domy budowane z cegły ceramicznej Wineberger są ocielone styropianem i wyposażone w podstawowe instalacje. Nowe osiedla są też uporządkowane, wyposażone w utwardzane ścieżki i ogródki i zasianą trawą.

ul. Odrowąża Marki

MIESZKANIA W MARKACH – ODROWĄŻA

Apartamenty Zagłoby Marki

ul. Wilcza róg Jasińskiego Marki