PK Dewelopment buduje domy, które wzbogacają rynek pierwotny o nowoczesne, komfortowe i energooszczędne lokale. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania architektoniczne, które spełniają oczekiwania i zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasze nowe inwestycje mieszkaniowe w Markach wyróżniają się ciekawymi bryłami zewnętrznymi oraz atrakcyjną i estetyczną kompozycją wykończenia elewacji. Otoczone zielenią i uzupełnione niewielkimi ogrodami, bezczynszowe mieszkania w Markach stwarzają idealne miejsce od życia w przyjaznym środowisku, z dala od miejskiego smogu i hałasu. Przestronne balkony i tarasy zapewniają dodatkowe możliwości rekreacji.

Lokale z wykończeniem pod klucz na rynek pierwotny

W ostatnich latach zrealizowaliśmy trzy duże projekty, z których każdy łączy nowoczesność z tradycjami. W mieszkaniach klienci znajdą zarówno typowe udogodnienia, takie jak instalacje C.O. wodno-kanalizacyjna i gazowa, jak i nowoczesne technologie. Do tych ostatnich zaliczają się ogrzewanie podłogowe, wysokiej klasy stolarka otworowa czy dwufunkcyjne piece gazowe. Oferujemy też wykończenie mieszkań pod klucz.

Nowe inwestycje mieszkaniowe uzupełniliśmy uporządkowanym otoczeniem, utwardzonymi ścieżkami, a także ogrodzeniem i domofonem. Na rynek pierwotny dostarczamy lokale mieszkalne i apartamenty o zróżnicowanym metrażu, od 40,81m2 w budynkach przy ul. Zagłoby, do 103,96 m² w osiedlu przy ul. Odrowąża. Nie bez znaczenia jest też bliskość środków komunikacji, sklepów spożywczych czy placówek edukacyjno-wychowawczych.

Inwestycje w trakcie realizacji

ul. Odrowąża Marki

budowa3wizualizacja 1024x576

Zrealizowane inwestycje

Apartamenty Zagłoby Marki

zaglobyw 6 1024x800

ul. Wilcza róg Jasińskiego Marki

slider 6 1024x576