Projektujemy, a następnie realizujemy nowe inwestycje mieszkaniowe w Markach. PK Dewelopment realizuje projekty, które wzbogacają rynek pierwotny o nowoczesne, komfortowe i energooszczędne lokale. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania architektoniczne, które spełniają oczekiwania i zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Markach wyróżniają się ciekawymi bryłami zewnętrznymi oraz atrakcyjną i estetyczną kompozycją wykończenia elewacji. Otoczone zielenią i uzupełnione niewielkimi ogrodami bezczynszowe apartamenty w Markach stwarzają idealne miejsce do życia w przyjaznym środowisku.

Mieszkania z rynku pierwotnego w Markach

Wielu Klientów kieruje swoją uwagę w stronę mieszkań z rynku pierwotnego. Przeważnie decydujące są dla nich standard wykończenia, sposób ogrzewania oraz jakość materiałów zastosowanych do budowy obiektów. Mieszkanie z rynku pierwotnego to także możliwość zaaranżowania go od podstaw, bez konieczności uwzględniania elementów, które zostały wprowadzone przez poprzednich lokatorów. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi planami, aby móc oferować mieszkańcom możliwość zakupu nowoczesnych i energooszczędnych mieszkań z rynku pierwotnego w konkurencyjnych cenach!

Lokale z wykończeniem pod klucz na rynku pierwotnym

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Markach to obiekty nowoczesne, pomysłowo zaprojektowane i wykończone z dbałością o każdy detal. Oferujemy możliwość zamówienia lokali z wykończeniem pod klucz. Rynek pierwotny daje nam szereg szans na to, aby przygotować dla Państwa wymarzone lokum, które będzie spełniało absolutnie każde oczekiwania. W ostatnich latach zrealizowaliśmy trzy duże projekty, z których każdy łączy nowoczesność z tradycjami. W mieszkaniach Klienci znajdą zarówno typowe udogodnienia, takie jak instalacje C.O. wodno-kanalizacyjna i gazowa, jak i nowoczesne technologie. Do tych ostatnich zaliczają się ogrzewanie podłogowe, wysokiej klasy stolarka otworowa czy dwufunkcyjne piece gazowe. To podstawa, która znajdą Państwo w każdym obiekcie na Osiedlu Wesoła czy przy ulicy Jasińskiego – resztę wykonamy na specjalne zamówienie!

Mieszkania z rynku pierwotnego od 40 m²

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Markach uzupełniliśmy uporządkowanym otoczeniem, utwardzonymi ścieżkami, a także ogrodzeniem i domofonem. Ponadto mogą Państwo liczyć na ogródki, tarasy i balkony, a także miejsca postojowe. Na rynek pierwotny dostarczamy lokale mieszkalne i apartamenty o zróżnicowanym metrażu – od 40,81 m2 w budynkach przy ul. Zagłoby, do 103,96 m² w inwestycji przy ul. Odrowąża w Markach. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia naszej oferty, a w razie wątpliwości do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania, przedstawimy aktualne realizacje oraz zapoznamy Państwa z proponowanymi powierzchniami i cenami!

OSIEDLE WESOŁA

Osiedle Wesoła

Zrealizowane inwestycje

JASIŃSKIEGO PARK

Jasińskiego Park