PK Dewelopment buduje inwestycje, które wzbogacają rynek pierwotny o nowoczesne, komfortowe i energooszczędne lokale. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania architektoniczne, które spełniają oczekiwania i zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Markach wyróżniają się ciekawymi bryłami zewnętrznymi oraz atrakcyjną i estetyczną kompozycją wykończenia elewacji. Otoczone zielenią i uzupełnione niewielkimi ogrodami bezczynszowe mieszkania w Markach stwarzają idealne miejsce od życia w przyjaznym środowisku.

Wielu klientów kieruje swoją uwagę w stronę mieszkań z rynku pierwotnego. Przeważnie decydujące są dla nich standard wykończenia oraz jakość materiałów zastosowanych do budowy obiektów. Mieszkanie z rynku pierwotnego to także możliwość zaaranżowania go od podstaw, bez konieczności uwzględniania elementów, które zostały wprowadzone przed poprzednich lokatorów.

Lokale z wykończeniem pod klucz na rynek pierwotny

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Markach to obiekty nowoczesne, pomysłowo zaprojektowane i wykończone z dbałością o każdy detal.

W ostatnich latach zrealizowaliśmy trzy duże projekty, z których każdy łączy nowoczesność z tradycjami. W mieszkaniach klienci znajdą zarówno typowe udogodnienia, takie jak instalacje C.O. wodno-kanalizacyjna i gazowa, jak i nowoczesne technologie. Do tych ostatnich zaliczają się ogrzewanie podłogowe, wysokiej klasy stolarka otworowa czy dwufunkcyjne piece gazowe. Oferujemy też wykończenie mieszkań pod klucz.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Markach uzupełniliśmy uporządkowanym otoczeniem, utwardzonymi ścieżkami, a także ogrodzeniem i domofonem. Na rynek pierwotny dostarczamy lokale mieszkalne i apartamenty o zróżnicowanym metrażu, od 40,81m2 w budynkach przy ul. Zagłoby, do 103,96 m² w osiedlu przy ul. Odrowąża. Nie bez znaczenia jest też bliskość środków komunikacji, sklepów spożywczych czy placówek edukacyjno-wychowawczych.

Inwestycje w trakcie realizacji

OSIEDLE WESOŁA

Osiedle Wesoła

Zrealizowane inwestycje

JASIŃSKIEGO PARK

Jasińskiego Park