INWESTYCJA ZOSTAŁA WYPRZEDANA!

Osiedle domów wielorodzinnych ulokowane w Markach przy ulicy Zagłoby stanowi wizytówkę formy PK Dewelopment. Są to wzorcowe budynki z bezczynszowymi mieszkaniami o standardzie apartamentów. Zastosowane materiały, technologie budowlane oraz optymalny rozkład pomieszczeń sprawiają, że są to idealne lokale dla małżeństw i dla rodzin z dziećmi. Osiedle jest dobrze skomunikowane z Warszawą. Zadbaliśmy też o bliskość szkoły, przedszkola, sklepu spożywczego oraz terenów rekreacyjnych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obecność infrastruktury miejskiej oraz instytucji publicznych jest jednym z wyznaczników, którym nasi klienci kierują się podczas wyboru miejsca do życia. Zadbaliśmy o to, by mieszkańcy osiedla mieli łatwy dostęp do istotnych punktów.

Osiedle przy ulicy Zagłoby – doskonale skomunikowane z Warszawą

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest dogodne połączenie z Warszawą – wiele osób pracuje w stolicy, dlatego codzienne dojazdy nie powinny być uciążliwe. Wybierając bezczynszowe mieszkanie w Markach, zyskujesz kameralną okolicę, a jednocześnie nie tracisz łączności z Warszawą.

Gotowe mieszkania pod Warszawą stanowią świetną alternatywę dla lokali w hałaśliwym i zanieczyszczonym centrum miasta. Czyste powietrze, spokojna okolica oraz bezpieczne otoczenie sprawiają, że bezczynszowe mieszkania w Markach są naszą najlepszą inwestycją. Realizując ją, sami sobie wyznaczyliśmy wygórowane standardy, które posłużyły nam przy kolejnych projektach. Stawiamy wyłącznie na dobre rozwiązania. Budujemy z cegły ceramicznej Wineberger ocieplanej styropianem. Lokale wyposażamy we wszystkie instalacje.

Nieruchomość składa się z 16 apartamentów, w tym cztery z ogródkiem, na ul. Zagłoby. Są to bezczynszowe mieszkania ze wszystkimi mediami miejskimi. Wszystkie apartamenty są już wyprzedane.

Lokalizacja: przy drodze asfaltowej, po której kursują środki komunikacji miejskiej. Równolegle biegnie też ścieżka rowerowa.

– 2 km. od trasy S8 ( centrum handlowe M1, Makro)
– 2 km szkoła podstawowa
– 1 km przedszkole
– 1 km sklep spożywczy
Cena za m² powierzchni użytkowej :
– lokale o metrażu od 40,81 m² do 42,62m² – 5990,00 zł
– lokale o metrażu od 71,85 m² do 79,46m² – 5490,00 zł

Kupujący apartament otrzymuje
wyposażenie mieszkania:

– ocieplenie styropianem 15cm + tynk akrylowy
– piec gazowy dwufunkcyjny (energooszczędny),
– ogrzewanie podłogowe + grzejnik w łazience
– rozprowadzenie instalacji (C.O, elektryczna, wod.-kan.)
– domofon z osprzętem
– stolarkę okienną PCV, profil okna VECO (dwukomorowe, ciepła rama, Ug = 06, okucia Wnik – house, drzwi tarasowe odstawno-przesuwne DUOPORT SK 160 o PODWYŻSZONYM STANDARDZIE ANTYWŁAMANIOWYM, klamki SETUPORTE), dwukomorowe, ciepła rama, Ug = 06, okucia Wnik – house, drzwi tarasowe odstawno przesuwne  DUOPORT SK 160 o  PODWYŻSZONYM STANDARDZIE ANTYWŁAMANIOWYM, klamki SETUPORTE)
– drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamania, akustyczne,
– drzwi wew. balkonowe przesuwne.

Standard wykończenia:
– konstrukcja tradycyjna murowana z cegły ceramicznej Wineberger,
– tynki zew. akrylowo – sylikonowe,
– posadzki cementowe,
– dach pokryty blachodachówką Rombek),
– tynki wew. gipsowe wykonane techniką maszynową,
– kanalizacja,
– woda,
– gaz,
– odprowadzenie deszczówki miejskie.

Zagospodarowanie terenu:
– podejście do drzwi z kostki brukowej,
– utwardzona droga wew,
– wydzielenie ogródków, 
– uporządkowany teren wokół ogródków – zielona trawa.

LOKALIZACJA

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Zagłoby w Markach, w odległości około 2 km od Trasy Toruńskiej (S8) oraz IKEA Targówek, Centrum handlowego M1.

Karty Lokali Budynku B:

Karty Lokali Budynku A:

Relacja z placu budowy