Oferujemy nowe mieszkania deweloperskie w Markach, które są wyposażone we wszystkie przyłącze mediów, charakteryzują się wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów. Dodatkowo posiadają doskonałą i wytrzymałą stolarkę drzwiową i okienną, a także wzmacniane parapety i trwałe tynki wewnętrzne. Należą do grupy mieszkań bezczynszowych, co oznacza, że już na początku Państwo zyskują! Fakt ten, wraz z doskonałymi materiałami wykorzystanymi do budowy sprawia, że kupując jeden z naszych lokali, otrzymują Państwo bazowe wykończenie, które można dowolnie zmodyfikować lub wyposażyć według własnych upodobań.

Mieszkania deweloperskie to nieruchomości, w których to od Państwa zależy rodzaj pokrycia podłóg, białego montażu, czyli armatury łazienkowej, a także kolor ścian oraz oczywiście umeblowanie. Ta często wybierana opcja zakupu mieszkania pozwala na zachowanie maksymalnego wpływu na ostateczny wygląd apartamentu. To także idealny wybór dla osób, które część prac chcą przeprowadzić we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nowych mieszkań na sprzedaż w Markach!

Mieszkania deweloperskie do ponad 100 m²

W naszej ofercie znajdują się mieszkania deweloperskie o powierzchni do 100 m². Najnowsza inwestycja to osiedle w Markach przy ulicy Odrowąża. W dwóch nowoczesnych dwupiętrowych budynkach są ulokowane mieszkania deweloperskie o metrażu od 67,37 m² do 103,96 m². Podobnie jak pozostałe nowe osiedla w Markach, również te budynki powstały na bazie nowoczesnych projektów architektonicznych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i wysokiej jakości materiałów. Wyróżniają je atrakcyjne formy geometryczne oraz estetyczne elewacje. Zadbaliśmy też o nowoczesne i komfortowe wykończenie wnętrz na zamówienie!

Nowe mieszkania na sprzedaż z dwiema łazienkami i tarasem

Proponowane nowe mieszkania na sprzedaż z dwiema łazienkami i tarasem w Markach wyposażyliśmy w energooszczędny piec i ogrzewanie podłogowe, trwałe tynki, solidną stolarkę okienną oraz wszystkie niezbędne do codziennego użytkowania instalacje. Równie wysoki standard dostrzegą Państwo w bliźniakach przy ulicy Jasińskiego w Markach, które ponadto znajdując się blisko jednej z najlepszych szkół w województwie mazowieckim, czystego i zadbanego parku oraz dobrze wyposażonego orlika. Zadbaliśmy też o miejsca parkingowe dla wszystkich lokali oraz o uporządkowanie terenu wokół budynków. Proponowane przez nas mieszkania deweloperskie wykańczamy w standardzie pod klucz. Lokale 4 i 5-pokojowe są wyposażone w dwie łazienki, kuchnię, przedpokój i balkon lub taras.

Czy warto inwestować w mieszkania deweloperskie?

Mieszkania deweloperskie stanowią najczęstszy wybór naszych Klientów. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Przede wszystkim ze względu na to, że lokale oddawane użytkownikom w takim stanie są znacznie tańsze niż ich odpowiedniki urządzone pod klucz. Dodatkowo przyszli mieszkańcy mają pełną dowolność w ich wykończeniu, co oznacza, że mogą zdecydować się na materiały z każdej półki cenowej. Jeśli zależy im na dodatkowych oszczędnościach – właśnie tutaj mogą je poczynić. Apartamenty bezczynszowe to także niższe koszty eksploatacyjne, które w skali roku mogą być niższe nawet o kilka tysięcy względem typowym mieszkań w bloku.