Oferujemy mieszkania deweloperskie Marki, które są wyposażone we wszystkie przyłącze mediów, charakteryzują się wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów. Dodatkowo posiadają doskonałą i wytrzymałą stolarkę drzwiową i okienną, a także wzmacniane parapety i trwałe tynki wewnętrzne. Należą do grupy mieszkań bezczynszowych, co oznacza, że już na początku Państwo zyskują! Fakt ten, wraz z doskonałymi materiałami wykorzystanymi do budowy sprawia, że kupując jeden z naszych lokali, otrzymują Państwo bazowe wykończenie, które można dowolnie zmodyfikować lub wyposażyć według własnych upodobań.
To od Państwa zależy rodzaj pokrycia podłóg, białego montażu, czyli armatury łazienkowej, a także kolor ścian oraz oczywiście umeblowanie. Ta często wybierana opcja zakupu mieszkania pozwala na zachowanie maksymalnego wpływu na ostateczny wygląd apartamentu. To także idealny wybór dla osób, które część prac chcą przeprowadzić we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nowych mieszkań na sprzedaż w Markach!

Nowe apartamenty z ogródkiem w Markach

Oferujemy nowe apartamenty z ogródkiem w Markach – to mieszkania deweloperskie z dwiema łazienkami i tarasem, a także prywatną strefą zieloną. Każde z mieszkań wyposażyliśmy w tynki akrylowe, ogrzewanie podłogowe, okna PCV o podwyższonej odporności na włamanie oraz wszystkie niezbędne instalacje. Zadbaliśmy też o miejsca parkingowe dla wszystkich lokali oraz o uporządkowanie terenu wokół budynków. Powierzchnia użytkowa mieszkań z inwestycji przy ul. Odrowąża w Markach wynosi od 60 m2 do 127 m2. Proponowane przez nas nowe mieszkania wykańczamy w standardzie pod klucz. Lokale 4 i 5-pokojowe są wyposażone w dwie łazienki, kuchnię, przedpokój i balkon lub taras. W lokalach 3-pokojowych klient ma do dyspozycji jedną łazienkę.

Mieszkania bezczynszowe w Markach

Podczas projektowania nowych osiedli z mieszkaniami bezczynszowymi w Markach zadbaliśmy o to, by nieruchomości były komfortowe i wygodne dla przyszłych użytkowników. W efekcie czego wybierając nowe mieszkanie w Markach, możesz liczyć na przyjazną okolicę zagospodarowaną w taki sposób, by sprzyjała rekreacji i wypoczynkowi, ale także spełniała inne potrzeby, takie jak parkowanie samochodu czy bezpieczny chodnik. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem powierzchni naszej nowej inwestycji na rok 2020 zlokalizowanej przy ulicy Odrowąża w Markach, a także mieszkaniami na Osiedlu Wesoła czy przy ulicy Jasińskiego.

Przy zakupie lokalu otrzymujesz powierzchnię całkowitą w cenie powierzchni użytkowej!

Mieszkania deweloperskie do ponad 100 m²

Naszą najnowszą inwestycją jest osiedle w Markach przy ulicy Odrowąża. W dwóch nowoczesnych dwupiętrowych budynkach są ulokowane mieszkania deweloperskie o metrażu od 67,37 m² do 103,96 m². Największe proponowane lokale znajdują się na najwyższej kondygnacji i są uzupełnione poddaszem z antresolą o powierzchni 25,07 m2. Podobnie jak pozostałe nowe osiedla w Markach, również te budynki powstały na bazie nowoczesnych projektów architektonicznych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i wysokiej jakości materiałów. Wyróżniają je atrakcyjne formy geometryczne oraz estetyczne elewacje. Zadbaliśmy też o nowoczesne i komfortowe wykończenie wnętrz na zamówienie!

Mieszkania deweloperskie z dwiema łazienkami i tarasem

Nowe mieszkania z dwiema łazienkami i tarasem w Markach wyposażyliśmy w energooszczędny piec i ogrzewanie podłogowe, trwałe tynki, solidną stolarkę okienną oraz wszystkie niezbędne do codziennego użytkowania instalacje. Równie wysoki standard dostrzegą Państwo w bliźniakach przy ulicy Jasińskiego w Markach, które ponadto znajdując się blisko jednej z najlepszych szkół w województwie mazowieckim, czystego i zadbanego parku oraz dobrze wyposażonego orlika. Zadbaliśmy też o miejsca parkingowe dla wszystkich lokali oraz o uporządkowanie terenu wokół budynków. Proponowane przez nas mieszkania deweloperskie wykańczamy w standardzie pod klucz. Lokale 4 i 5-pokojowe są wyposażone w dwie łazienki, kuchnię, przedpokój i balkon lub taras.

Czy warto inwestować w mieszkania deweloperskie?

Mieszkania deweloperskie stanowią najczęstszy wybór naszych Klientów. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Przede wszystkim ze względu na to, że lokale oddawane użytkownikom w takim stanie są znacznie tańsze niż ich odpowiedniki urządzone pod klucz. Dodatkowo przyszli mieszkańcy mają pełną dowolność w ich wykończeniu, co oznacza, że mogą zdecydować się na materiały z każdej półki cenowej. Jeśli zależy im na dodatkowych oszczędnościach – właśnie tutaj mogą je poczynić. Apartamenty bezczynszowe to także niższe koszty eksploatacyjne, które w skali roku mogą być niższe nawet o kilka tysięcy względem typowym mieszkań w bloku.