Na co zwrócić uwagę, kupując mieszkanie pod Warszawą?

wybieramy dom

Ceny mieszkań w Warszawie rosną. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat, nieruchomości podrożały o prawie 16 proc., co sprawia, że coraz więcej osób rozgląda się za lokalami w miejscowościach poza stolicą. Na co jednak zwrócić szczególną uwagę, decydując się na zakup mieszkania pod Warszawą?

Wygodny dojazd do miasta

Nie ulega wątpliwości, że nawet osoby mieszkające pod Warszawą, wciąż dojeżdżają do pracy właśnie do stolicy. Dlatego też tak ważne jest doskonałe połączenie ze stolicą i to nie tylko w przypadku dróg, ale również transportu publicznego. Ten ostatni staje się w ostatnich latach coraz lepszą opcją, zwłaszcza w miarę rosnących kosztów za paliwo oraz rosnących cen samochodów.

Miejscowość Marki, w której lokalizujemy również nasze inwestycje, spełnia obydwa te kryteria. Mieszkańcy mają więc dostęp do pierwszej strefy biletowej oraz mogą korzystać ze sprawnie działającej komunikacji miejskiej. Mają też do dyspozycji rozwijającą się sieć dróg gwarantujących szybki dojazd do Warszawy.

Rozwinięta infrastruktura

Kupując mieszkanie pod Warszawą należy też zwrócić uwagę na to, czy deweloper zadbał o to, aby infrastruktura wokół nieruchomości była dobrze rozwinięta. Miejscowość Marki oferuje mieszkańcom wszelkie udogodnienia w tym zakresie, od szkół, przez punkty handlowe, aż po parki i miejsca do spędzania czasu z rodziną. Dzięki temu mieszkanie w Markach nie wymaga kierowania się do stolicy, aby móc spędzić wolny czas w tygodniu lub w weekend czy po prostu zorganizować życie codzienne.

Miejscowość ta stanowi więc nie tyle alternatywę dla Warszawy, co pełnoprawne i naprawdę wygodne miejsce do życia.

Ceny i jeszcze raz ceny

Ostatnim, jednak niemniej ważnym czynnikiem na który trzeba zwrócić uwagę są ceny mieszkań pod Warszawą. Są one oczywiście niższe aniżeli w stolicy, dlatego też rozważają je szczególnie rodziny, którym zależy na większym metrażu. Przykładowo, metraż mieszkań oferowanych w naszych budynkach, rozpoczyna się od średnio 60m2. Dzięki temu za podobną cenę co w Warszawie, można kupić znacznie większe i tym samym wygodniejsze mieszkanie.

Kupno mieszkania pod Warszawą to jak widać z wielu powodów naprawdę świetny wybór. Jeśli i Ty szukasz takiej nieruchomości, koniecznie sprawdź naszą aktualną ofertę.