Firma deweloperska PK Dewelopment – Marki k/Warszawy

Poszukiwanie idealnego miejsca do życia, założenia rodziny i wychowania dzieci wiąże się ze stawianiem lokalom mieszkalnym konkretnych, często wysokich wymagań. Ich spełnienie jest możliwe nie tylko dzięki odpowiednim projektom, ale też wysokiej jakości materiałom i technologii, które wspólnie złożą się na najlepszy możliwy produkt. Jako deweloper doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla potencjalnych klientów liczą się nie tylko komfort i estetyka mieszkań, ale też ich energooszczędność, bezpieczeństwo oraz otoczenie, które będzie sprzyjać rekreacji na świeżym powietrzu. Nasza firma deweloperska realizuje nowe inwestycje mieszkaniowe na terenie miasta Marki, leżącego na skraju powiatu wołomińskiego, w aglomeracji warszawskiej. Na koncie mamy już apartamenty z ogródkiem na ul. Zagłoby oraz dwupiętrowe segmenty przy ulicy Wilczej róg Jasińskiego. Naszą najnowszą inwestycją są lokale w nowoczesnych budynkach przy ulicy Odrowąża.

 

Nowoczesne budownictwo w szerokim przekroju metrażu

pkdew_13PK Dewelopment zaistniała jako firma deweloperska 8 lat temu. Pomimo to zaangażowanie w projekty oraz ich realizację pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję na rynku. Mieszkania, które oferujemy, powstają w zgodnie z najnowszymi technologiami budowlanymi i są oparte o ciekawe, innowacyjne projekty. Jako deweloper uwzględniamy wszystkie możliwe potrzeby i spełniamy oczekiwania przyszłych lokatorów. Nowe osiedla są wyposażone w infrastrukturę, dobrze skomunikowane i ogrodzone, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo.

Naszym credo jest stała współpraca z klientami, z którymi komunikujemy się na każdym etapie realizacji inwestycji. Pozwala nam to tworzyć lokale mieszkalne, które są optymalnie dostosowane do potrzeb, estetyczne, wygodne i dostępne w szerokim zakresie metraży. Na osiedlach w Markach miejsce dla siebie znajdą zarówno single, jak i młode małżeństwa czy rodziny wielopokoleniowe. Budujemy mieszkania z ogródkami, ogrzewaniem podłogowym oraz oknami PCV o podwyższonym standardzie antywłamaniowym.

Oferujemy wykończenie mieszkań pod klucz.

Zapraszamy do zapoznania się, z obecnie realizowaną inwestycją.

2015goldpl_h